Pasirinkite:
Straipsniai: Ignalinos r. savivaldybės taryba
TARYBOS NARĖS LETOS KALINAUSKAITĖS 2013 m. VEIKLOS ATASKAITA [PLAČIAU-->]
VEIKLOS ATASKAITA

TARYBOS NARĖS LETOS KALINAUSKAITĖS

2013 m. VEIKLOS ATASKAITA


2013 metais aktyviai dalyvavau visuose savivaldybės tarybos, Švietimo, kultūros, sporto ir sveikatos komiteto posėdžiuose, sušaukiau 6 kontrolės komiteto posėdžius.

Švietimo, kultūros, sporto ir sveikatos komiteto posėdžiuose svarstėme švietimo, kultūros, sporto ir sveikatos įstaigų finansavimo ir veiklos klausimus. Kontrolės komitete svarstėme savivaldybės audito tarnybos veiklos, savivaldybės turto naudojimo ir kt. klausimus. Informacija pateikta savivaldybės tarybai, paviešinta savivaldybės interneto puslapyje.Tarybos nares 2012 m. veiklos ataskaita [PLAČIAU-->]
Untitled Document

TARYBOS NARĖS LETOS KALINAUSKAITĖS

2012 m. VEIKLOS ATASKAITA


2012 metais aktyviai dalyvavau visuose savivaldybės tarybos, Švietimo, kultūros, sporto ir sveikatos komiteto posėdžiuose, sušaukiau 15 kontrolės komiteto ir 7 „Tvarkos ir liberalų“ frakcijos posėdžius.

Švietimo, kultūros, sporto ir sveikatos komiteto posėdyje pasisekė įtikinti kolegas nepalaikyti mokyklų pertvarkos plano, kuriuo iki 2015 metų būtų uždarytos mažiausiai trys rajono mokyklos.

Kontrolės komitete be įprastų darbų – savivaldybės audito tarnybos veiklos, savivaldybės turto naudojimo ir kt. klausimų svarstymo – atlikome UAB „Ignalinos autobusų parkas“ veiklos analizę. Informacija pateikta apie analinę pateikta savivaldybės tarybai.PAMĄSTYMAI BAIGUS KADENCIJĄ [PLAČIAU-->]
PAMĄSTYMAI BAIGUS KADENCIJĄ

PAMĄSTYMAI BAIGUS KADENCIJĄ

LETA KALINAUSKAITĖ,
Partijos Tvarka ir teisingumas Ignalinos rajono savivaldybės taryboje 2007 – 2011 metais
2011-02-10

2007 m. rajono gyventojų išrinkta į Ignalinos rajono savivaldybės tarybos narius dirbau kultūros, švietimo ir sporto komitete. Aktyviai palaikiau švietimo ir kultūros darbuotojų nuomonę bei sprendžiau jų problemas. Dalyvaudama Utenos regiono plėtros taryboje rėmiau ES investicijas mūsų rajone.
Vienu svarbiausių savo pasiekimų laikau taryboje priimtą sprendimą mokytojams, kultūros ir socialiniams darbuotojams padengti kelionės į (iš) darbą išlaidas. Gaila, kad iki kadencijos pabaigos sprendimas buvo panaikintas – privalėjome laikytis Vyriausybės priimto nutarimo, draudžiančio kompensuoti kelionės išlaidas. Tačiau aš neabejoju, kad ateityje galėsime tokį sprendimą vėl įgyvendinti.


DARBO ATASKAITA [PLAČIAU-->]
TARYBOS NARĖS LETOS KALINAUSKAITĖS 2011 m. DARBO ATASKAITA

TARYBOS NARĖS LETOS KALINAUSKAITĖS
2011 m. DARBO ATASKAITA

2011 metų vasario mėn. buvau išrinkta antrai kadencijai į Ignalinos rajono savivaldybės tarybą. Be abejonės, už tai dėkinga esu rajono žmonėms. Tačiau pirmiausia norėčiau už bendradarbiavimą padėkoti mūsų partiečiams, ypač V.Jasiulienei, L.Juodkai, F. ir R. Abaravičiams, A.Kindurienei, J.Skrebutėnienei ir visiems kitiems, mane palaikiusiems. Tai buvo pati sunkiausia rinkimų kampanija per visus 10 mūsų partijos egzistavimo metų, kadangi buvo panaši į tikrą chaosą, trikdžiusi ne tik partiečius, pačius kandidatus, bet ir rinkėjus. Todėl mūsų rinkimų rezultatai buvo blogesni nei ankstesniais metais.